Om oss

Vi vågar drömma stort

KA Webbyrå

En jordnära byrå i Stockholm

Vi är en etablerad webb- och produktionsbyrå med kontor i Hammarby Sjöstad i Stockholm.

Våra 450 kunder anlitar oss löpande i sin verksamhet och ser oss som sin nära samarbetspartner. Att vi kallar oss jordnära är inget påhitt från vår sida – det kommer från våra kunder!

På KA Webbyrå tror vi på att arbeta med allt under ett och samma tak. Våra kompetenta webbutvecklare, grafiska formgivare och webbdesigners samarbetar med fantastiska fotgrafer, copywriters och Google Adwords specialister. Tillsammans skapar vi ett 360° perspektiv och levererar ett pixel-perfekt hantverk.

Våra Medarbetare

Sophia Antoniou

Sophia Antoniou

Kundkoordinator

+46 (0) 70-729 82 40

sophia@kawebb.se

LinkedIn

Camilla Lindman

Camilla Lindman

Art Director & Grafisk Formgivare

+46 (0) 76-868 12 45

camilla@kawebb.se

LinkedIn

Branko Kitanovic

Branko Kitanovic

VD & Säljare

+46 (0) 70-361 29 35

branko@kawebb.se

LinkedIn

Gustav Thörn

Gustav Thörn

Projektledare & Webbutvecklare

+46 (0) 72-280 40 65

gustav@kawebb.se

LinkedIn

Lucila Albrecht

Lucila Albrecht

Mediasäljare

+46 (0) 73-625 61 35

lucila@kawebb.se

LinkedIn

Katarina Wågberg

Webbutvecklare & Webbdesigner

+46 (0) 76-868 12 56

katarina@kawebb.se

LinkedIn

Vill du jobba med oss?

Skicka förfrågan